Úklidový servis

Postaráme se o úklid vašeho domu i bytu. Umyjeme za vás okna, vyluxujeme i setřeme prach. Nabízíme vám úklidový servis podle vašich konkrétních přání a požadavků.

Úklidový servis - domy a byty

Domy a byty

Máte svoje koníčky a uklízením se nechcete zdržovat? Vracíte se z práce pozdě a na úklid už není čas ani energie? Raději strávíte víkend hraním s dětmi? V pořádku! Na úklid jsme tady my! Zavolejte nám a my už se postaráme, aby vaše domácnost voněla a zářila čistotou. Můžeme u vás uklízet pravidelně, nebo jen jednou za čas. Záleží na vás.

=Uklidový servis - dlouhodobý úklid

Dlouhodobý úklid

Máte náročnou profesi? Cestujete hodně? Na uklízení nemáte ani pomyšlení? To je jasné! Nenechte se rušit, vždyť od toho jsme tady my. Proč byste ztráceli čas, když jsme tady my. Dohodněte si s námi pravidelný dlouhodobý úklid a máte o starost méně.

Úklidový servis - mytí oken

Mytí oken

Proč nechávat mytí oken jen na předvánoční čas? Ano, samozřejmě. Odhodlání a čas na mytí se hledá opravdu dlouho. Tak je nehledejte a zavolejte si nás. Naši zkušení profesionálové okna vyčistí tak dokonale, že se vaše domácnost rozzáří denním světlem.

Úklidový servis - generální úklid

Generální úklid

Znáte to, jak si jednou za čas řeknete, že za tou velkou skříní se neuklízelo od doby, co jste se nastěhovali? Že za tou spoustou knih v knihovně bude asi hromada prachu? Že koberec míval nějak jasnější barvy a na pavučiny u stropu nějak nedosáhnete? Nenechte se deptat představou komplikovaného úklidu. Zavolejte nám! S takovým úklidem si hravě poradíme a z výsledku budete sami překvapeni.