Péče o zahradu

Péče o zahradu bezpochybně patří k aktivitám mnoha nadšenců a pěstitelů. Potřebujete s něčím pomoct? Rádi se za vás postaráme o dostatečnou zálivku i o pravidelné stříhání stromků.

Zalévání zahrady

Zalévání

Odjíždíte na dovolenou a radost z cesty vám kalí starost a vaše rostlinstvo? Kdo bude zalévat vaše zelené miláčky? Přece my! Zavolejte a my budeme pravidelně zalévat vaše pokojové a venkovní rostliny. A vy si můžete v klidu užít dovolenou.

Stříhání stromků a keřů

Stříhání stromků a keřů

Krásně udržovaná zahrada vyžaduje hodně úsilí a námahy. Ale když vypadá tak krásně! Co s tím? Zavolejte nám! Okrasné dřeviny zarovnáme, ovocné stromy odborně prořežeme. Krásná zahrada bez námahy potěší vaše oko a napadne vás, proč jste si nás nezavolali již dříve.

Údržba zeleně

Údržba zeleně

Nebaví vás sekání trávy, a proto razíte názor, že africká savana se také neseče? Podzimní hrabání listí je podle vás také zbytečnost, když na stromech ještě nějaké je? Tak se už nenechte deptat množstvím očekávané práce a zavolejte nám! Postaráme se kompletně o vaši zahradu od sekání trávy a její obnovy, přes údržbu záhonů včetně odstranění plevele až po hrabání suché trávy a spadaného listí.