Péče o bazény

Nabízíme celosezónní čištění bazénů, vířivek i vodních jezírek. Vše včetně instalace a následné údržby. Klidně odjeďte na dovolenou a nechte pravidelnou péči o bazén na nás.

Údržba bazénu

Údržba bazénu

Až teď jste zjistili, že nákupem bazénu starosti nekončí? Že je potřeba bazén pravidelně čistit a hlídat kvalitu vody? No a co? Zavolejte nám. My si vaše starosti vezmeme za své a vám nezbyde nic jiného, než se jen koupat a cachtat a ráchat a potápět…

Whirpool

Whirpool

Posezení ve vířivce je opravdu příjemné zakončení dlouhého dne. Jenže vířivka není jen velká vana. Starostí je s ní o něco více. Tak nám zavolejte! My už si poradíme a vaše vířivka bude pro vás jen symbolem relaxu a žádných starostí.

Jezírka

Jezírka

Máte zahradu a v ní jezírko? Jenže místo aby vám dělalo radost, stalo se zakaleným důkazem toho, že vůbec nemáte čas se o něj starat? Nic není ztraceno! Nechte péči o jezírko na nás! Odborně ho vyčistíme a vrátíme mu jeho dočasně ztracenou průzračnost. Zlatá rybka se bude opět vyhřívat v paprscích slunce a vás bude uklidňovat pohled na blyštivou vodní plochu.