Domácí práce

Naše nabídka služeb zahrnuje i domácí práce, jako je žehlení, praní, vaření a nakupování. Chcete ulehčit od nepříjemných každodenních starostí? Ozvěte se nám.

Domácí práce - žehlení

Žehlení

Žehlení je noční můrou většiny žen. A mužů, samozřejmě. Hromada nevyžehleného prádla straší stejně spolehlivě představa příšery pod postelí. Když na vrchol hromady přibude kus, jehož vyžehlení samo o sobě zabere hodinu, beznaděj se prohlubuje. Zbytečně! Naše profesionální žehličky se již těší na vaše prádlo. Zavolte nám a my stejně spolehlivě vyžehlíme i ložní prádlo, závěsy, záclony, sportovní oblečení a společenské šaty.

Domácí práce - praní

Praní

Hora prádla, koš už přetéká, pračka nestíhá prát, venku prší a prádlo ne a ne uschnout. Nemluvě o tom, že vyprané prádlo musí někdo vyžehlit. Že to u vás nebývá tak hrozné? Na to, abychom se o všechno postarali ani nemusí! Zavolejte nám dříve, než u vás taková situace nastane a my se o všechno postaráme. Vaše prádlo vypereme v profesionálních pračkách a dokonale usušíme. Na vás bude jen nosit čisté a voňavé oblečení.